22.05.2026
У Тернополі триває реконструкція напірних каналізаційних колекторів (ВІДЕО)
У Тернополі триває реконструкція напірних каналізаційних колекторів від КНС №9 на вул. Андрея Шептицького, 27 до КОС по вул. Об’їзній.
Роботи відбуваються в рамках проєкту «Розвиток каналізаційної інфраструктури у двох містах – Сувалки та Тернопіль». Проєкт фінансується Європейським Союзом у рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027.