Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

31.03.2022

 

     У зв’язку із внесенням змін постановою Кабінету Міністрів України №85 від 2 лютого 2022 р. до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. №690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення” щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг” та керуючись вимогами ч.5 ст.13 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, ст.ст.633, 634 Цивільного Кодексу України КП “Тернопільводоканал” публікує текст публічних договорів приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
     Такі договори вважатимуться укладеними з власниками (співвласниками) багатоквартирного будинку, індивідуального (садибного) будинку якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договорів вони не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір, крім споживачів які уклали договір в письмовій формі за іншою моделлю.

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (для житлових приміщень)

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (для нежитлових приміщень)

 

  

ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ ПОСЛУГ

 

 

Тексти договорів та вимоги до якості послуг від 01.01.2022