Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

01.12.2015

Запит на надання висловлення зацікавленості (консультаційні послуги) по компоненту TER-QCBS-10

Запит на надання висловлення зацікавленості (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВИБІР ФІРМ)

Країна: Україна

Проект: Розвиток міської інфраструктури-2 (ПРМІ- 2)

Номер позики: 8391-UAтаTF017112

Назва контракту: Передконтрактні послуги і технагляд для DS&I таS&I

Номер контракту (відповідно до Плану закупівель): TER-QCBS-10

 

Даний запит на надання висловлення зацікавленості випущено на підставі загального оголошення про проведення закупівель в рамках цього проекту, яке було опубліковане в електронному бюлетені “UN Development Business ”, від 05 серпня 2014 року

Україна отримала позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку в рахунок вартості Проекту “Розвиток міської інфраструктури – 2”( ПРМІ-2) і має намір використати частину коштів на консультаційні послуги, для яких цей запит на надання висловлення зацікавленості випущено.

Консультаційні послуги ("Послуги") включають в себе:Передконтрактні послуги і технагляд дляводопостачання та водовідведення в м. Тернополі, що включає: (a)Реконструкція каналізаційних очисних споруд з будівництвом цеху обробки мулу (буде реконструйовано до 60.000 м3/добу); (b)Будівництво станції знезалізнення води на майданчику насосної станції (ІІІ підйому) в м.Тернополі з проектованою потужністю 50.000м3/добу; (c)Модернізація каналізаційних насосних станцій №2, 7, 9; (d) Модернізація водозаборів Тернопільський, В.Івачівський та ВНС-4 ІІІ підйому та реконструкція станції знезалізнення води Тернопільського водозабору.

Послуги будуть надаватися протягом тридцяти шести (36) місяців і очікувана дата початку - квітень 2016.

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал» запрошує правомочних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

Короткий список критеріїв:

  • Щонайменше 15 років досвіду в проектуванні у секторі водопостачання та водовідведення;

  • Загальний досвід та кваліфікація персоналу компанії;

  • Принаймні, два завдання аналогічного характеру протягом останніх 5 років.

 

Увагу зацікавлених Консультантів описано в пункті 1.9 Керівництва Світового банку: Відбір та найм консультантів за позиками МБРР і кредитів IDA & субсидій позичальниками Світового банку від Січня 2011 року і переглянутого у липні 2014 р. ("Керівництва з відбору консультантів"), з викладом політики Світового банку щодо конфлікту інтересів

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими фірмами у формі спільного підприємства або суб-консультантів для підвищення своєї кваліфікації.

Консультант буде відібраний у відповідності з відбором консультантів на основі якісного та економічно обґрунтованого вибраного методу (QCBS), як описано в посібнику з відбору консультантів

Додаткова інформація може бути отримана за вказаною нижче адресою в робочі години з 08:00 до 17:00 за місцевим часом.

Листи з виразом зацікавленості мають бути надіслані в письмовій формі за адресою, вказаною нижче (особисто, поштою, факсом, або електронною поштою) до 21 грудня 2015 на адресу нижче:

 

 

Комунальне підприємство Tернопільводоканал

До уваги: Ірина Головач, Спеціаліст з закупівель

Адреса: вул. Танцорова 7

Поверх/Номер кімнати: 2-ий поверх, Приймальня

Місто: Tернопіль

Індекс: 47008

Країна: Україна

Телефон: + 38 (050) 437 18 44: +380352 43 08 24

Факс: +38(0352) 52 52 20

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читати 2597 разів