Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

12.06.2015

Запрошення до участі в торгах по компоненту TER-ICB-06

Україна

Розвиток міської інфраструктури – 2, ПРМІ-2

Позика №: 8391-UAтаTF017112

 

Контракт №: TER-ICB-06 “Закупівля обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та лабораторії водовідведення”

   1)  Дане запрошення до участі в торгах випущено на підставі загального оголошення про проведення закупівель в рамках цього проекту, яке було опубліковане в електронному бюлетені UN Development Business ”, від 05 серпня 2014 року.

   2)  Україна отримала позику від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку в рахунок вартості Проекту “Розвиток міської інфраструктури – 2”( ПРМІ-2) і має намір використати частину коштів цієї позики для здійснення платежів за контрактом TER-ICB-06 “Закупівля обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та лабораторії водовідведення”.

  3)  Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” запрошує правомочних учасників торгів представити свої запечатані конкурсні пропозиції щодо закупівлі наступних товарів: два (2) спектрофотометри, термоблок для аналізу ХСК, три (3) портативні мультиметри, хроматограф газовий, альфа-бета радіометр, система капілярного електрофорезу, система очистки води, шафа сушильна, дві (2) муфельні печі, і лабораторний гомогенізатор, чотири (4) термостати різної потужності, дві (2) бані водяні, солемір, плита нагрівальна, ваги аналітичні електронні, два (2) автоклави, атомно-абсорційний спектрометр і набір лабораторних меблів, у тому числі збірка на місці, монтаж і введення в експлуатацію товарів, що поставляються і підготовка кадрів, включаючи забезпечення інструкціями з експлуатації та технічного обслуговування. Всі прилади і меблі будуть використовуватися в хіміко-бактерологічній лабораторії питної води та лабораторії водовідведення комунального підприємства.

  4)  Тендер буде проводитись згідно з процедурами міжнародних конкурсних торгів, описаних в World Bank's Guidelines: Procurement of Goods, Works and Non-Consulting Services under IBRD Loans and IDA Credits & Grants by World Bank Borrowers, dated January 2011 as revised through July 2014  Corrigenda (“Procurement Guidelines”), і він є відкритий для всіх правомочних учасників, як це визначено в Керівництві по закупівлям. Крім того, міститься в пунктах 1.6 і 1.7, з викладом політики Світового банку щодо конфлікту інтересів.

  5)  Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати додаткову інформацію від Комунального підприємства “Тернопільводоканал”, Ірина Головач, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і ознайомитися з тендерною документацією в робочий час з 08:00 до 17:00 за нижченаведеною адресою (1).

  6)  Кваліфікаційні вимоги включають:

Учасник торгів повинен представити завірені фінансові звіти за кожен з попередніх трьох (3) років, що підтверджують оборот більший або дорівнює 400 000 USD (чотириста тисяч доларів США). Вітчизняні учасники торгів повинні надати документальні підтвердження відсутності прострочених боргів перед податковими органами.

Учасник торгів повинен володіти як мінімум пятирічним досвідом роботи в сфері виготовлення та / або поставки подібних товарів. Для підтвердження наявності такого досвіду Учасник торгів повинен представити перелік найбільш великих контрактів, виконаних протягом останніх пяти років, із зазначенням постачальника, вартості контракту, тривалості контракту, а також типу товарів, що поставляються.

Учасник торгів повинен мати як мінімум два (2) успішно виконаних контракти на попропозицію подібних товарів за попередні три (3) роки. Вартість товарів за кожним з цих контрактів повинна бути не менше 150 000 USD (сто пятдесят тисяч доларів США).

Якщо Учасник не є виробником, але пропонує товари від імені виробника, що зазначено в бланці Дозвіл виробника (Розділ IV, “Зразки форм”), виробник повинен продемонструвати кваліфікації (I), (II), (III), що вищезгадані, і Учасник торгів повинен продемонструвати, що він виконав принаймні три (3) успішних контракти на попропозицію аналогічних товарів протягом останніх трьох (3) років, вартість товарів за кожним з цих контрактів повинна бути не менше 150 000 USD (сто п’ятдесят тисяч доларів США).

Учасник-переможець торгів повинен надати підтвердження наявності в Україні представництва, що має обладнання та можливість виконувати покладені даною тендерною документацією обов'язки Постачальника в частині технічного обслуговування, ремонту та забезпечення запасними частинами. Подібні підтвердження в письмовій формі (наприклад, підписана угода про надання послуг з чинним офіційно зареєстрованим сервісним центром, підтвердження створення власного сервісного центру і т.д.) повинні бути надані переможцем торгів до підписання Контракту.

Преференції для правомочних вітчизняних підрядників/спільних підприємств не застосовуються. Додаткова інформація наведена в Тендерній документації.

   7)  Повний пакет документів для торгів на англійській мові може бути придбаний зацікавленими учасниками торгів після того, як вони направлять письмову заявку за нижченаведеною адресою (1) і оплатять невідшкодовуваний комісійний збір у розмірі 4 200 UAH (чотири тисячі двісті Українських гривень) або 200 USD (двісті доларів США). Оплату слід провести шляхом банківського переказу на вказаний нижче рахунок. Документація для торгів буде відправлена повітряною поштою на адресу покупця у разі, якщо останній перебуває за кордоном, звичайною поштою або кур'єром в разі доставки по території України або ж документацію можна отримати, звернувшись безпосередньо за нижченаведеною адресою (1).

   8)  Конкурсні пропозиції повинні надійти за нижченаведеною адресою (1) до 12.00 год. за місцевим часом 30 липня 2015 року. Електронні торги не будуть дозволені. Конкурсні пропозиції доставлені невчасно будуть відхилені. Конкурсні пропозиції будуть публічно розкриті у присутності учасників торгів, уповноважених представників і тих, які побажають відвідати цей захід за нижченаведеною адресою (2) об 12.00 год. за місцевим часом 30 липня 2015 року.

  9)  Всі конкурсні пропозиції мають супроводжуватися заставним забезпеченням. конкурсної пропозиції, яке складає як мінімум 2 (два) відсотки ціни пропозиції.

  1. Вищезгадані адреси:

          Адреса (1):

Комунальне підприємство “Тернопільводоканал” 

До уваги: Ірина Головач, спеціаліст із закупівель

Адреса: вул. Танцорова, 7

Поверх/Номер кабінету: 2 поверх, приймальня

Місто: Тернопіль

Поштовий індекс:: 46008

Країна: Україна

Телефон: +38 0352 43 08 24; +38 050 437 18 44; +38 0352 52 52 20;

Факс: +38 (0352) 52-52-20

Електронна адреса: tender@vodokanal.te.ua

         Адреса (2):

Комунальне підприємство “Тернопільводоканал”

Адреса: вул. Танцорова, 7

Поверх/Номер кабінету: 2 поверх, актовий зал

Місто: Тернопіль

Поштовий індекс: 46008

Країна: Україна

Банківський рахунок Покупця для переводів в UAH та USD:

    1. Рахунок підприємства в банку: 26007000127105

Назва банку: The State Export-Import Bank of Ukraine

МФО: 338879

    2. Рахунок підприємства в банку: 26008055110160

Назва банку: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine

SWIFT код банку: PBANUA2X

МФО: 338883

ЄДРПОУ: 03353845

IBANCode: UA703387830000026008055110160

Основні банки-кореспонденти:

Валюта

Банк

SWIFT код

Кореспондентський рахунок банку Покупця

USD

JP Morgan Chase Bank, New York, USA

CHASUS33

001-1-000080

USD

Deutsche Bank Trust Company Americas, New York, USA

BKTRUS33

04182358

 

 

Читати 1961 разів