Версія для друку

Абонентний відділ

Начальник абонентного відділу – Тетяна Володимирівна Бакулінська 

тел. (0352)52 84 45

інформація щодо укладення догворів тел. (0352) 52 84 45

подання показників тел. (0352)52 16 50

Основні види діяльності відділу

Укладення Договорів з юридичними і фізичними особами, підприємцями, ОСББ, ТІЗ про надання послуг з водопостачання та водовідведення, а також з очищення стоків.

Зняття та отримання ( телефоном, у рапортах, через інтернет, дистанційні пристрої) показників водолічильників.

Щомісячне проведення нарахування Абонентам за надані послуги:

- з водопостачання та водовідведення,

- додаткове відведення дощових стоків,

- перевищення понаднормативних скидів стічних вод,

- очистку стоків, вивезення стічних вод,

- відшкодування за аварійне обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

Квартальне проведення нарахування Абонентам внесків за вузли комерційного обліку.

Надсилання та рознесення рахунків Абонентам за надані послуги з водопостачання та водовідведення.

Систематичний облік і контроль за раціональним використанням води та стічних вод в Абонентів.

Виконання робіт по опломбуванню та розпломбуванню водолічильників і запірної арматури в Абонентів.

Абонентний відділ здійснює:

- видачу рахунків для фізичних та юридичних осіб, підприємств, установ, організацій, понеділок - четвер з 8.00 по 17.00 годину, п’ятниця з 8.00 по 16.00 годину (вул.Танцорова,7, 3 поверх, кабінет 21);

для отримання рахунку за спожиті послуги, споживачам необхідно надати рапорт про кількість спожитої води, із вказанням показників лічильників та підписом відповідальної особи.

- показники лічильників можна подавати на сайті КП”Тернопільводоканал” http://www.vodokanal.te.ua/ , (головна сторінка — подати показники — внесення показників водомірів юридичних осіб), а також за телефоном 52-16-50, 52-84-45.

- при подачі показників на сайт КП”Тернопільводоканал” http://www.vodokanal.te.ua/, на електронну адресу споживача буде відправлено рахунок.

- укладення та переукладення договорів з фізичними та юридичними особами, підприємствами, установами, організаціями здійснюється з вівторка по четвер з 10.00 по 16.00 годину (вул.Танцорова,7, 3 поверх, кабінет 22).

Для укладення договору необхідно надати копії документів, завірених

підписом та печаткою:

а) для підприємств — Свідоцтво або Витяг реєстрації, Статут (виписка), Свідоцтво платника ПДВ та єдиного податку, документ на право власності або договір оренди, технічні умови, проектну документацію, викопіювання з генплану міста з нанесенням об'єту водоспоживання (масштаб 1:500), а також документ про початок або завершення будівництва.

б) для приватних підприємців та фізичних осіб — Свідоцтво реєстрації або Витяг, Свідоцтво єдиного податку, паспорт, інд.код., документ на право власності або договір оренди, технічні умови, проектну документацію, викопіювання з генплану міста з нанесенням об'єкту водоспоживання (масштаб 1:500), а також документ про початок або завершення будівництва.